Mutlu ve başarılı bir ekibimiz var

Kendine güvenen ve profesyonel ekibimiz ile sizi şaşırtmaya devam ediyoruz.

Sıra dışı Tasarımlar

İlgi çekici ve sıra dışı tasarımlarla mekanınızı mükemmelliğe doğru itiyoruz.

Eskişehir’de 2015 yılında Behsat Koç tarafından kurulan LIA Mimarlık, mimari, iç mimari proje, peyzaj projeleri, tasarım ve uygulama projeleri alanında faaliyet göstermektedir. LIA Mimarlık günümüzün farklı ihitiyaçlarına çözüm üretebilen, deneyimlere dayalı mimari anlayışla yola çıkan yenilebilir ve kendini tekrarlamayan ürünler yaratma kaygısı ile ürünün hem kendisine hemde çevresine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.Daha öncesinde yurtiçi ve yurtdışı deneyimleri bulunan ekip bir çatı altında toplanarak tasarım alanında yeni bir kimlik oluşturmayı amaçlamaktadır. Bugüne kadar Rusya ve Türkiye’de olmak üzere birçok proje üzerinde çalışılmıştır.

• Konsept projeden detaylı uygulama projesine kadar hizmet verebilmektedir.
• İstenilen zaman aralığında doğru ve uygulanabilir projeler üretmektedir.
• Uluslararası ekiplerle koordineli bir şekilde çalışma deneyimine sahiptir.
• Ulusal kanun ve yönetmelikler ile birlikte Rus standartlarına (SNIP ve diğer formatlar) hakimdir.
• Eskişehir merkezden dünyanın herhangi bir noktasına titiz ve hatasız bir şekilde projeler üretip uygulama desteği verebilmektedir.

Alanlarında profesyonel tasarımcı ekibimizle tanışın!


Behsat KOÇ
(mimar)

Lisans eğitimini 2010 yılında İTÜ Mimarlık fakültesinde tamamlamış olup 1 sene Antalya ve İstanbul’da projeler yaptıktan sonra 2011- 2015 yılları arasında Rusya’da piyasanın önde gelen firmalarından Ant Yapı, Esta Construction ve Pro-cons’ta çalışmıştır. 2015 yılında Türkiye’ye dönerek LIA Mimarlığı kurmuştur.


Tanyel ÇITLAK
(peyzaj mimarı)

Lisans eğitimini İTÜ Mimarlık fakültesinde tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul’da yurtdışı odaklı çalışan peyzaj ofisinde çalışma hayatına devam etmiştir.


Nihan BİLGİ (dekoratör)

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında LIA Mimarlık ekibine katılıp, iç mimari projelerde dekoratörlük ve danışmanlık yapmaktadır.


Ömer Faruk KAÇAR
(şantiye şefi)


Yağmur ÇAPKIN
(iç mimar)


Feyza Can
(mimar)


Büşra Koç
(iç mimar)


Fadime Şen
(mimar)

3D Harita