Mutlu ve başarılı bir ekibimiz var

Kendine güvenen ve profesyonel ekibimiz ile sizi şaşırtmaya devam ediyoruz.

Sıra dışı Tasarımlar

İlgi çekici ve sıra dışı tasarımlarla mekanınızı mükemmelliğe doğru itiyoruz.

Eskişehir’de 2015 yılında Behsat Koç tarafından kurulan LIA Mimarlık, mimari, iç mimari proje, peyzaj projeleri, tasarım ve uygulama projeleri alanında faaliyet göstermektedir. LIA Mimarlık günümüzün farklı ihtiyaçlarına çözüm üretebilen, deneyimlere dayalı mimari anlayışla yola çıkan yenilenebilir ve kendini tekrarlamayan ürünler yaratma kaygısı ile ürünün hem kendisine hemde çevresine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Daha öncesinde yurtiçi ve yurtdışı deneyimleri bulunan ekip bir çatı altında toplanarak tasarım alanında yeni bir kimlik oluşturmayı amaçlamaktadır. Bugüne kadar Rusya ve Türkiye’de olmak üzere birçok proje üzerinde çalışılmıştır.

• Konsept projeden detaylı uygulama projesine kadar hizmet verebilmektedir.
• İstenilen zaman aralığında doğru ve uygulanabilir projeler üretmektedir.
• Uluslararası ekiplerle koordineli bir şekilde çalışma deneyimine sahiptir.
• Ulusal kanun ve yönetmelikler ile birlikte Rus standartlarına (SNIP ve diğer formatlar) hakimdir.
• Eskişehir merkezden dünyanın herhangi bir noktasına titiz ve hatasız bir şekilde projeler üretip uygulama desteği verebilmektedir.

Alanlarında profesyonel tasarımcı ekibimizle tanışın!


Behsat KOÇ
(akustik uzman - mimar)

Lisans eğitimini 2010 yılında İTÜ Mimarlık fakültesinde tamamlamış olup 1 sene Antalya ve İstanbul’da projeler yaptıktan sonra 2011- 2015 yılları arasında Rusya’da piyasanın önde gelen firmalarından Ant Yapı, Esta Construction ve Pro-cons’ta çalışmıştır. 2015 yılında Türkiye’ye dönerek LIA Mimarlığı kurmuştur.


Tanyel ÇITLAK
(peyzaj mimarı)

Lisans eğitimini İTÜ Mimarlık fakültesinde tamamlamıştır. Daha sonra İstanbul’da yurtdışı odaklı çalışan peyzaj ofisinde çalışma hayatına devam etmiştir.


Nihan BİLGİ (dekoratör)

Lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2016 yılında LIA Mimarlık ekibine katılıp, iç mimari projelerde dekoratörlük ve danışmanlık yapmaktadır.


Ömer Faruk KAÇAR
(şantiye şefi)

Lisans eğitimini 2011 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik fakültesinde tamamladı. 2011- 2019 yılları arasında Rusya’da piyasanın önde gelen firmalarından Ant Yapı, Rönesans ve Ant Tek'te saha mühendisi, kısım şefi ve şantiye şefliği görevlerini üstlenmiştir. 2019 yılında Türkiye’ye dönerek LIA Mimarlık ekibine katılmıştır.


Feyza Can
(mimar)

Lisans eğitimini 2019 yılında Anadolu Üniversitesi mimarlık bölümünde tamamlamıştır. 2018 yılından itibaren stajyer mimar ve mimar pozisyonlarında LIA Mimarlık ekibine mimar olarak dahil olmuştur. Akustik danışmanlık, EKB ve 3D görselleme konularında ofis çalışmalarına destek vermektedir.


Gizem Karaoğlu
(iç mimar - y. mimar)

Lisans eğitimini 2017 yılında Maltepe Üniversitesi mimarlık (İng) bölümünde tamamlamıştır. Aynı sene İç Mimarlık bölümü yandal programından mezun olmuştur. Mezun olunca bir mimarlık ofisinde çalışıp daha sonra meslek hayatına freelance olarak Umman, Dubai gibi ülkelere iç mekan tasarımları yaparak devam etmiştir. 2020 yılında Eskişehir Teknik Üniversitesi – Bina Bilgisi Yüksek Lisans Programını tamamlayarak LIA Mimarlık bünyesinde çalışmaya başlamıştır.


Büşra Koç
(iç mimar)

2019 yılında İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünden mezun olmuştur iş hayatına Vira mimarlık bünyesinde başladıktan sonra 2020 yılında LIA Mimarlık ekibine katılmıştır.


Fadime Şen
(mimar)

Önlisans eğitimini 2014 yılında Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi inşaat teknolojisi bölümünde tamamlamıştır. Ardından lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun olmuştur. 2019 yılında lisans eğitimini tamamlayarak LIA mimarlık ekibine mimar olarak katılmıştır.


Sümeyya Canbolat
(peyzaj mimarı)

2020 yılında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi peyzaj mimarlığı bölümünden mezun olmuştur ve aynı yıl LIA mimarlık ekibine katılmıştır.

3D Harita